همنواز آسمان آبی تور مارماریس
تور مارماریس

تور لحظه آخری مارماریس

ارزان ترین و با کیفیت ترین ها
تور مارماریس 24 اسفند 2و9 فروردین
شروع قیمت از : 20,720,000 تومان
6 شب 6 شب
7 روز 7 روز
تاریخ رفت و برگشت
1401/12/24 1402/01/01
قشم ایر قشم ایر
جزییات
تور لحظه آخری

تور ارزان مارماریس

از دیگر شهرهای ترکیه میتوان به مارماریس اشاره کرد که مقصد بسیاری از گردشگران چه بومی چه غیر بومی برای تعطیلات است.

این شهر زیبا در موقعیت جنوب غرب ترکیه واقع شده است که به آن بهشت مدیترانه میگویند.این بهشت کوچک دارای سواحل آرام با خلیج های جذاب سفری به یاد ماندنی را درتورهای همنواز برای شما رقم میزند.

مکان های دیدنی مارماریس

فاصله مارماریس تا آنتالیا حدود316 کیلومتر است یعنی شما میتوانید با ماشین 4.5 ساعت این مسافت را طی کنید.

از جاذبه های گردشگری مارماریس به دنبال آرامش هستید؟ به کمربند آرام آبی مارماریس سربزنید سواحل مارماریس همانند کمربندی آرام بدور آبی رنگها کشیده شده اند که آرامش را برایتان رقم میزنند.

به دنبال زیبایی های مارماریس هستید تلفیق عاشقانه هنر و معماری را در قلعه تاریخی مارماریس ببینید. قلعه مارماریس در مرکز مارماریس، روی تپه‌های پشت مارینا قرار دارد.از دیگر اماکن تفریحی مارماریس میتوان به شهر دالیان، تفریگاه ایچملرو تورونج، جزیره کلئوپاترا، ساحل کیزکومو، دهکده تورگوت، گونوسک با تنگه فیک و روستای بییر اشاره کرد.

تور مارماریس

درطول تعطیلات خود در مارماریس سری به بندر نتسل بزنید جایی که میتوانید از قایق تفریحی لوکس زیادی که درآنجا لنگرانداخته اند شگفت زده شوید.میتوانید میگوی تازه از فروشندگان محلی بخرید و درآبنمای زیبای آنجا نوش جان کنید درراه برگشت از بازار بزرگ بازدید کنید در مغازه ها قد بزنید و زیباترین سوغاتی های دست ساز را انتخاب کنید اگر از شلوغی فراری هستید میتوانید در یکی از تراس های میدان بازار بنشینید.

آب و هوای مارماریس

شهر بندری ترکیه با هوای مرطوب مدیترانه ای ست.رطوبت هوادر زمستان در این شهر به کمترین حد خود میرسد.تفریحات آبی مارماریس در زمستان همپابرجاست.

تابستان این شهر بسیار گرم و مرطوب است.

بهترین زمان سفر به شهر ساحلی بهارو پاییزاست علل خصوص اردیبهشت ماه البته باد و طوفان از ناملایمات این فصول در این شهر است.

اگرشما در خصوص هوا سختگیر نیستید تمامی ایام سال برای سفر به این شهر مناسب است.

تور ارزان قیمت

برای سفر بهمارماریس اگر به دنبال هتل های خیلی خوب هستید که دسترسی خوبی داشته و اوقات خوبی را بگذرانید پیشنهاد همنواز به شما هتل آکوا بیچ مارماریس، هتل گرند یازیچی کلاب توربان، هتل سنتیدو اورکا لوتوس مارماریس، هتل گرین نیچر دیاموند مارماریس و هتل هیلتون دالامان است که مانند دیگر هتلهای مارماریس خدمات عالی را به شما مهمانان عزیز ارائه میدهد، است.

دیدگاه های ارسالی شما !

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

مقالات گردشگری
همه چیز در مورد فلورانس
تاریخ-انتشار انتشار شده در 1401/06/21
همه چیز در مورد فلورانس
همه چیز در مورد رم
تاریخ-انتشار انتشار شده در 1401/06/02
همه چیز در مورد رم
تکس فری در فرودگاه استانبول
تاریخ-انتشار انتشار شده در انتشار شده در 1401/05/22
تکس فری در فرودگاه استانبول
برای سفر به آنتالیا چقدر پول ببریم؟
تاریخ-انتشار انتشار شده در انتشار شده در 1401/05/06
برای سفر به آنتالیا چقدر پول ببریم؟
سوالات متداول

سوالات متداول تور مارماریس

سوال و پرسش چه زمانی برای سفر به مارماریس مناسب است؟
تابستان ها در این شهر بسیار گرم و مرطوب است و زمستان هایش هم کاملا بارانی و سرد است. میانگین دمای هوا درمارماریس بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد است. بهترین زمان سفر به مارماریس، فصل بهار تا روزهای اواسط تابستان است. 
سوال و پرسش مارماریس در کدام قسمت ترکیه قرار دارد؟
مارماریس یک جزیره زیبا در میان سواحل دریای اژه و دریای مدیترانه است که در بخش های جنوب غرب ترکیه واقع شده و به علت قرار گرفتن در مجاورت رشته کوه های ساحلی یک چشم انداز و ویو دل انگیز دارد.