اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

دسته بندی مقاله : گردشگری
تعداد دیدگاه :
1401/01/14
اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

همه ما در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم و معتاد برنامه های کاربردی هستیم.هزاران برنامه وجود دارد که در مدرسه، محل کار، خانه، اتوبوس یا هنگام خرید به ما احساس راحتی می‌دهند. در هر ثانیه ای از زندگی موقعیت هایی پیش می آید که احساس نیاز نسبت به این اپلیکیشن ها پیدا می کنیم و در مرکز زندگی ما شکل گرفته اند. البته نه یک، بلکه ده ها مورد از بهترین برنامه های سفر وجود دارد. این اپلیکیشن ها که سفر مسافران را راحتتر می کنند می توانند از هر جهت به ما کمک کنند. 

در این مقاله شما می توانید اپلیکیشن های مورد استفاده در ترکیه را بشناسید و در سفر خود به ترکیه استفاده کنید.

اپلیکیشن های مورد نیاز سفر


TRAFI

گاهی اوقات پیدا کردن مسیر در یک شهر می تواند بسیار دشوار باشد. مطمئناً می‌توانید با پرسش و راهنمایی‌ها راه خود را پیدا کنید، اما ممکن است همیشه مسیر درست را پیدا نکنید . با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از اپلیکیشن های ارائه دهنده اطلاعات حمل و نقل عمومی شما را در این مسیر کمک می کنند.یکی از بهترین برنامه ها برای گم نشدن در شهر و رفتن به هر کجا که می خواهید ترافی است. ترافی یک برنامه مکان یابی است که پشتیبانی قوی را فراهم می کند، پیشنهادات مسیر و حمل و نقل عمومی را با در نظر گرفتن ترافیک های موجود در شهر در انواع حمل و نقل عمومی به کاربران خود ارائه می دهد.

علاوه بر این، می توانید همه این کارها را حتی زمانی که اینترنت روی گوشی خود ندارید، انجام دهید.در حالی که این برنامه همه وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی را به صورت یکپارچه ارائه می دهد، به شما این امکان می دهد که به جای وارد کردن آدرس کامل، فقط نام مکان هایی را که می خواهید جستجو کنید. 

دانلود اپلیکیشن برای اندروید 

 


Sesli Sözlük

یکی از اپلیکیشن های دیکشنری است که می توانید به صورت رایگان در گوشی خود از آن استفاده کنید.سسلی سوزلوک برنامه ای است که می تواند ترجمه 20 میلیون کلمه را به 20 زبان مختلف با لهجه آنها ارائه دهد.علاوه بر یادگیری سریع معنای کلمه خارجی مورد نظر خود، می توانید فیلم ها و تصاویر مربوط به این کلمه را نیز مشاهده کنید. به این ترتیب کلمه ای که به دنبال آن هستید در ذهن شما ماندگار شده و دوباره آن را فراموش نمی کنید.توسط این برنامه شما می توانید از یک زبان خارجی به ترکی یا از ترکی به یک زبان خارجی ترجمه کنید، همچنین از نظر دیداری و هم از نظر استفاده روز به روز جدیدتر می شود.

دانلود اپلیکیشن برای اندروید 

دانلود اپلیکیشن برای ios

 


Citymapper

سیتی مپر که در بیش از 30 شهر در سراسر جهان فعالیت می کند، اپلیکیشنی است که تمامی وسایل حمل و نقل را در یک مکان گردآوری می کند.بنابراین، تمام گزینه های حمل و نقل در استانبول، از متروبوس تا مینی بوس، از مترو تا خدمات کشتی را گرد هم می آورد.Citymapper که گزینه های حمل و نقل خود را به وسایل حمل و نقل عمومی محدود نمی کند، جایگزین های حمل و نقل خصوصی مانند تاکسی و اوبر را نیز در مسیرهای خود قرار می دهد.همچنین به شما امکان می دهد از نقشه های آفلاین در مسیرهای مورد نظر خود استفاده کنید و همچنین زمان رسیدن سفر و موقعیت مکانی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دانلود اپلیکیشن برای اندروید 

دانلود اپلیکیشن برای ios

 


Moovit

یکی از محبوب ترین برنامه های حمل و نقل عمومی در جهان، Moovit به سومین سال خود در ترکیه نزدیک می شود.موویت نقشه ها و مسیرها را سریع و رایگان ارائه می دهد تا به شما کمک کند در شهر  اقامت خود حرکت کنید. برنامه ها، مسیرها، جدول زمانی را مشاهده کنید و سریع به مقصد خود برسید. Moovit به شما کمک می کند مسیرها یا زمان های جایگزین برای سفر خود را پیدا کنید. همچنین از طریق این برنامه می توانید قیمت بلیط قطار ،مترو ، کشتی و ... را بررسی کنید.موویت با رسیدن به بیش از 50 میلیون کاربر در 1200 شهر با 43 نسخه زبان در سراسر جهان تقریبا در تمام شهر های ترکیه یکی از برنامه های پرکاربرد است.

دانلود اپلیکیشن برای اندروید 

دانلود اپلیکیشن برای ios

 


İsBike

با استفاده از اپلیکیشن ایسبایک می توانید از طریق دستگاه های اندرویدی خود دوچرخه در استانبول کرایه کنید. سیستم İsBike  توسط شهرداری کلانشهر استانبول راه اندازی شده است.شما به راحتی می توانید از ایستگاه های تعیین شده در سامانه دوچرخه کرایه کنید که هدف آن استفاده از دوچرخه نه تنها برای سرگرمی و ورزش بلکه به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل است.در این اپلیکیشن می توانید لیست ایستگاه ها، تعداد فعلی دوچرخه ها و تعداد توقف های خالی را مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن برای اندروید 

دانلود اپلیکیشن برای ios

 


شما از طریق همنواز آسمان آبی می توانید با خرید تور یک سفر عالی و راحت داشته باشید. همچنین از راهنمایی های موجود در سایت همنواز و اینیستاگرام ما می توانید از راهنمایی های روزانه بهره مند شوید.