بهترین رستوران‌های آنتالیا

دسته بندی مقاله : گردشگری
تعداد دیدگاه :
1400/08/27
بهترین رستوران‌های آنتالیا

یکی از کارهایی که در سفر به ترکیه و شهر آنتالیا حتما باید انجام دهید این است که غذاهای بی‌نظیر آن‌جا را امتحان کنید. در آنتالیا می‌توانید غذاهای خوشمزه مدیترانه‌ای را به همراه دسرهای ترکی میل کنید و به شما قول می‌دهم که به هیچ وجه مزه آن از زیر زبان‌تان خارج نمی‌شود. البته یک نکته را فراموش نکنید، این غذاهای خوشمزه را باید در یک رستوران عالی تست کرد. به همین دلیل در ادامه، بهترین رستوران‌های آنتالیا را به شما معرفی می‌کنیم.

 

همه چیز در مورد آنتالیا

 


1_ رستوران Ayar Meyhanesi

 

 

اگر به آنتالیا سفر کردید، توصیه می‌کنم حتما به رستوران آیرمیهانسی بروید و طعم واقعی غذاهای مدیترانه‌ای را آن‌جا تجربه کنید. این رستوران جزو پرطرفدارترین و شلوغ‌ترین رستوران‌های آنتالیا است، پس تا حد امکان زود به این رستوران بروید تا بتوانید میز خالی پیدا کنید. یکی از ویژگی‌های عالی رستوران Ayar Meyhanesi منوی متنوع و مناسب برای رژیم‌های غذایی مختلف است.انواع غذاهای سنتی ترکی، غذاهای مدیترانه‌ای و غذاهای دریایی در این رستوران سرو می‌شود. همچنین منوی مخصوص گیاه‌خواران و وگان‌ها، غذاهای حلال و غذاهای بدون گلوتن در این رستوران وجود دارد.

 

راهنمای سفر با تور آنتالیا

 


2_ رستوران Yemenli Meyhanesi

 

 

اگر می‌خواهید گوشت کبابی خوشمزه را در یک محیط دنج و سنتی میل کنید، حتما به رستوران یمنلی میهانسی در آنتالیا بروید. این رستوران در یک بنای قدیمی و تاریخی تاسیس شده و حس و حال نوستالژیک خاصی دارد. در منوی این رستوران می‌توانید انواع غذاهای دریایی، غذاهای ترکی، نوشیدنی‌های گوارا، غذاهای حلال و سالم و غذاهای مخصوص گیاه‌خواران را پیدا کنید. علاوه‌بر این از ساعت 8 تا 12 شب هم در این رستوران موسیقی زنده اجرا می‌شود.

 


3_ رستوران Seraser Fine Dining

 

 

رستوران سِراسر برخلاف رستوران‌های دیگری که معرفی کردیم، فقط به غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای محدود نیست. در این رستوران از پاستا تا سوشی را می‌توانید امتحان کنید. از ویژگی‌های این رستوران، معماری داخلی و فضاسازی فوق‌العاده جذاب آن است. همچنین در طول هفته گروه‌های موسیقی در این رستوران اجرای زنده دارند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به رستوران Seraser رفتید حتما قهوه ترک آن را امتحان کنید.

 

هتل لند آف لجند در آنتالیا

 


4_ رستوران Balikci Meyhanesi Kaleici

 

 

رستوران بالیکچی میهانسی کالیچی به دلیل فضا و اتمسفر عالی که دارد بسیار مشهور است. این رستوران یکی از پرطرفدارترین رستوران‌های آنتالیا از نظر گردشگران شناخته می‌شود و به سختی می‌توانید میز خالی در آن پیدا کنید. رستوران Balikci Meyhanesi Kaleici به دلیل غذاهای دریایی فوق‌العاده‌اش شهرت دارد، اما بد نیست غذاهای مدیترانه‌ای و ترکی آن را هم امتحان کنید.

 

معرفی بهترین پارک‌های آبی آنتالیا

 


ترکیه هم مثل ایران خودمان تنوع بسیار زیادی از غذاهای خوشمزه و لذیذ دارد. پس حتما این غذاها را امتحان کنید. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، پیشنهاد می‌کنم قیمت تورهای ترکیه و تور آنتالیا همنواز را حتما ببینید.