همنواز آسمان آبی بلاگ ها مراکز خرید آنتالیا

مراکز خرید آنتالیا

دسته بندی مقاله : ثبت نشده
تعداد دیدگاه :
1400/11/23
مراکز خرید آنتالیا

آنتالیا، پایتخت گردشگری کشور ترکیه که در منطقه مدیترانه قرار دارد، شهری بسیار شلوغ بوده و همچنین مرکز جذب گردشگران داخلی و خارجی است.شهر آنتالیا که با دریا، زیبایی های طبیعی و میراث فرهنگی ،همیشه شهری محبوب بوده بهشت گردشگری ترکیه است.

تجربه خرید در آنتالیا و این شهر توریستی بسیار لذت بخش است، چه به دنبال یک هدیه یا یک لباس جدید باشید، آنتالیا مکانی عالی برای خرید است. با وجود مراکز خرید و بازارهای بسیار، می توانید مطمئن باشید که آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد.

در این مقاله  تعدادی از بهترین مکان ها برای خرید در آنتالیا آورده شده است.

 


تراسیتی (TerraCity)

تراسیتی، محبوب ترین مرکز خرید آنتالیا، در لارا واقع شده است. این مرکز خرید چند سطحی با حدود 180 فروشگاه، دارای چندین رستوران، فودکورت و سینما است. در این مرکز خرید همه چیز از برندهای محلی گرفته تا برندهای مد بین المللی را خواهید یافت.

ما این مرکز خرید را توصیه می کنیم زیرا وسیع ترین فروشگاه ها و رستوران ها را ارائه می دهد. منطقه اطراف مرکز خرید نیز به خاطر رستوران ها و تفریحات شبانه اش شناخته شده ، که آن را به مکانی عالی برای خرید در طول روز تبدیل کرده است.

 

 


مرکز خرید میگروس (Migros)

میگروس یکی دیگر از مراکز خرید چند طبقه محبوب است. نباید با سوپرمارکت رایج Migros اشتباه گرفت.این مرکز خرید تعداد زیادی مغازه و یکی از بزرگترین سوپرمارکت ها برای خرید مواد غذایی دارد. نزدیک به این مرکز خرید ساحل کنیالتی، آکواریوم آنتالیا و پارک آبی آکوالند است. 7  Mehmet، یکی از بهترین رستوران های آنتالیا، نیز در چند قدمی میگروس قرار دارد. اگر می خواهید خرید خود را با فعالیت های دیگر ترکیب کنید، این مرکز خرید را انتخاب کنید.

 

 


مارک آنتالیا (MarkAntalya)

مارک آنتالیا در مرکز شهرواقع شده و یک مرکز خرید چند طبقه بزرگ با مجموعه‌ای از مغازه‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی است. اگر به دنبال فروشگاه کودک هستید، این مرکز خرید بهترین برند ها را ارائه می دهد. از آنجایی که مارک آنتالیا می تواند بسیار شلوغ باشد، توصیه می کنیم در خارج از شلوغ ترین زمان ها از آن دیدن کنید.

 

 


مرکز خرید مال  آنتالیا(Mall Antalya )

مال آنتالیا یک مرکز خرید دو طبقه بسیار بزرگ است.همچنین بسیار نزدیک به فرودگاه بوده و برای کسانی که می خواهند مدتی قبل از پرواز خود خرید کنند انتخاب عالی است . این مرکز خرید فروشگاه های بسیار متنوع و فودکورت دارد.ما این مرکز خرید را هنگام رفتن به فرودگاه یا در صورت نزدیکی به آن توصیه می کنیم.

 

 


مرکز خرید آگورا (Agora)

فاصله زیادی بین آگورا و مرکز خرید مال آنتالیا وجود ندارد. آنها بسیار نزدیک به یکدیگر هستند و مجموعه ای مشابه از مغازه ها را ارائه می دهند. آگورا کمی بزرگتر است و تنوع بیشتری از غذا و برند های خارجی را ارائه می دهد.

 


ایکیا آنتالیا (ikea Antalya)

این مرکز نزدیک به فرودگاه آنتالیا و نزدیک به مرکز خرید آگورا است.ایکیا با ارائه قیمت های مناسب و کیفیت عالی در شهر آنتالیا ، محبوبیت زیادی در بین توریست ها دارد.

 

 


مرکز خرید اراستا (Erasta)

اراستا در نزدیکی مرکز خرید میگروس واقع شده و دارای سینمای کوچک و مغازه های متوسط ​​است .معمولاً شلوغی آن نسبت به سایر فروشگاه ها کمی کمتر است، بنابراین اگر می خواهید از شلوغی دوری کنید، می تواند گزینه خوبی باشد.

 

 


مرکز خرید آنتالیوم (antalium premium)

مرکز خرید آنتالیوم یکی از مراکز خرید محبوب آنتالیا است. این مکان به میزبانی بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی مشهور ،یک تجربه خرید منحصر به فرد را به تمام ساکنان آنتالیا و گردشگران ارائه می دهد.

 

 


مرکز خرید اوزدیلک (ÖzdilekPark)

این مرکز خرید چهار طبقه، به شما یک خرید رویایی را ارائه می دهد. هر چیزی که به دنبال آن هستید، مطمئن باشید که آن را در اوزدیلک پیدا خواهید کرد. این مرکز خرید نه تنها برند های خارجی و ترک را ارائه می دهد بلکه به عنوان یک مرکز سرگرمی کامل طراحی شده و یکی از مراکز خرید با کیفیت آنتالیا است.

 

 


مرکز خرید دیپو (Deepo Outlet)

مرکز دیپو درهای خود را در سال 2004 افتتاح کرد و یکی از بزرگترین مراکز خرید در منطقه مدیترانه است. شما می توانید در طول سال در فضایی به وسعت بیش از 38000 متر مربع خرید، ناهار، نوشیدنی یا تماشای فیلم داشته باشید. فروشگاه های مارک دیپو فروشگاه هایی هستند که گردشگران و افراد محلی را برای خرید های ویژه جذب می کنند.

 

 


علاوه بر مراکز خرید در آنتالیا، بازارهای محلی معروفی نیز وجود دارد که می توانید از آنها دیدن کنید.

بازار کالیچی

Kaleici یکی از معروف ترین مکان های آنتالیا است. اگر آنتالیا در مسیر تعطیلات شماست، حتما باید از این مکان دیدن کنید. کالیچی با بناهای تاریخی، زیبایی شهر و خیابان های باریک رنگارنگش فضایی جذاب دارد.

کالیچی علاوه بر بناهای تاریخی، خانه‌های جذاب و بسیاری دیگر، یک بازار نیز دارد. می توانید از این بازار که از برج ساعت تا اسکله ی تفریحی امتداد دارد خرید کنید. در این بازار بیشتر غرفه های جواهرات اصیل، فرش فروشی و ادویه فروشی وجود دارد. شما می توانید هدایای زیبای منحصر به فرد آنتالیا را برای عزیزان خود از این بازار خریداری کنید.

اوزون چارشی (Uzun çarşı)

Uzun Çarşı در منطقه کاش آنتالیا واقع شده است. منطقه ای است که توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می کند. در صبح و عصر می توان از  این مکان شلوغ دیدن کرد .

 


 از آنجایی که آنتالیا شهری بزرگ و شلوغ است، مراکز خرید زیادی دارد. ما مراکز خریدی را که اکثر  گردشگران داخلی دوست دارند و تقاضا دارند را برای شما فهرست کرده ایم. اگر تقاضای شناختن مرکز خرید دیگری را دارید به عنوان نظرات برای ما بنویسید. 

شما می توانید از طریق شرکت هواپیمایی همنواز، اقدام به خرید تور آنتالیا بکنید، همچنین شرکت همنواز با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی همواره در کنار شماست.

 

تور آنتالیا با همنواز میچسبه !