معرفی بهترین پارک‌های آبی آنتالیا

دسته بندی مقاله : گردشگری
تعداد دیدگاه :
1400/08/27
معرفی بهترین پارک‌های آبی آنتالیا

شهر آنتالیا جاهای دیدنی کم ندارد، اما آب تنی در پارک‌های آبی این شهر به خصوص اگر در تابستان به آن‌جا سفر کرده‌اید را حتما باید امتحان کنید. آنتالیا مجموعه‌ها و پارک‌های آبی زیادی دارد که در ادامه چندتا از بهترین‌های آن را به شما معرفی کرده‌ایم.

 

همه چیز در مورد آنتالیا

 


1_ پارک آبی Aqualand & Dolphinland

 


پارک آبی آکوالند و دلفین لند مجموعه‌ای عظیم و روباز از تفریحات آبی مختلف است. در این مجموعه علاوه‌بر تفریحات آبی، می‌توانید شنای دلفین‌ها را هم تماشا کنید. در این پارک آبی سرسره‌های آبی مرتفع و هیجان انگیزی وجود دارد که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کنند. همچنین برنامه‌های شاد و مفرحی در این مجموعه برگزار می‌شود که پیشنهاد می‌کنیم از دست‌شان ندهید.

 

راهنمای سفر با تور آنتالیا

 


2_ پارک آبی Park Aqua

 


پارک آبی آکوا پارک در نزدیکی سواحل آنتالیا قرار گرفته و یک مکان عالی برای آب تنی و رفع خستگی است. این مجموعه روباز دارای استخر و سرسره‌های آبی مختلفی است که لذت و هیجان زیادی را به شما می‌دهد. همچنین دلفیناریوم، کافی شاپ و رستوران هم در این پارک آبی قرار دارد و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 


3_ پارک آبی The Land of Legends Theme Park

 


پارک آبی لند آف لجندز یکی از بهترین پارک‌های آبی آنتالیاست که به دلیل معماری و طراحی خاصش بسیار محبوب است. این پارک آبی 43 سرسره و 6 استخر دارد که قطعا برای امتحان کردن همه آن‌ها به ساعت‌ها وقت نیاز دارید. در پارک آبی لند آف لجندز می‌توانید در اعماق آب هم شنا کنید و موجودات دریایی را از نزدیک ببینید. این پارک آبی دلفیناریوم هم دارد که در آن جانوران بزرگ دریایی مثل نهنگ هم می‌بینید. سینما، کافه، رستوران، محل عکاسی و مرکز خرید از دیگر بخش‌هایی هستند که با رفتن به این پارک آبی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

هتل لند آف لجند در آنتالیا

 


4_ پارک آبی Troy Aqua

 


پارک آبی تروا در مجموعه هتل ریکسوس پریمیوم قرار گرفته و یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین پارک‌های آبی در آنتالیاست. این پارک آبی بیشتر از همه به خاطر نمونه اسب تروایی که در آن قرار دارد مشهور است. پارک آبی تروا علاوه‌بر سرسره‌های مهیج، ورزش‌های آبی مختلف مثل قایق سواری، جت اسکی، اسکی روی آب و تیوپ سواری هم دارد. در این مجموعه رستوران و کافه‌های مختلفی وجود دارد که انواع غذاها و نوشیدنی‌ها را سرو می‌کنند. یک مرکز خرید هم در این مجموعه وجود دارد که می‌توانید وسایل موردنیاز را از آن خریداری کنید.

 


آنتالیا یکی از مناطق جذاب گردشگری است که از سفر به آن اصلا پشیمان نمی‌شوید. اگر قصد رفتن به آنتالیا را دارید، می‌توانید از همنواز تور خود را تهیه کنید.

 

خرید تور آنتالیا