راهنمای تور ایتالیا و خدمات تور

دسته بندی مقاله : گردشگری
تعداد دیدگاه :
1401/03/30
راهنمای تور ایتالیا و خدمات تور

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است که بیشتر آن در شبه جزیره ایتالیا واقع شده است. این کشور یکی از مهم‌ترین کشور‌های مد و طراحی در جهان است. برند‌های مد مانند گوچی، دولچه گابانا، ورساچه، فر، پرادا، کاوالی، آرمانی، فندی، والانتینو در ایتالیا متولد شدند. باز هم برند‌های خودرو‌های لوکس مانند فراری و مازراتی و برند‌های خودرو‌های کلاس متوسط مانند فیات نیز متعلق به ایتالیا هستند. این کشور همچنین به دلیل مجسمه‌ها، ساختمان‌های پر زرق و برق و آثار هنری خود مشهور است، زیرا زادگاه رنسانس بود.
پایتخت، رم، همچنین برای سال‌ها پایتخت امپراتوری روم بود و آثار تاریخی زیادی را در خود جای داده است.

 


آب و هوای ایتالیا

آب و هوای مدیترانه‌ای در سرتاسر ایتالیا دیده می‌شود. به خصوص در مناطق ساحلی تابستان‌ها گرم و خشک و زمستان‌ها گرم و بارانی است. شهر‌های بیشتر در داخل، مانند میلان، آب و هوای کمی قاره‌ای دارند.
در شهر‌های این کشور و مناطق توریستی، از جمله ریمینی به راحتی می‌توانید گزینه‌های اقامتی مختلفی را پیدا کنید، از هتل‌های با کیفیت و لوکس تا هتل‌های مناسب و با کیفیت.

 


نیاز ویزا برای سفر به ایتالیا

شما برای سفر به کشور ایتالیا نیاز به ویزای شینگن دارید. طبق توافقهای صورت گرفته از طرف ایرلاین ایران ایر با سفارت ایتالیا و فرودگاه شهر ریمینی ایتالیا برای مسافرانی که از آژانس هواپیمایی همنواز آسمان آبی به سفارت ایتالیا معرفی می‌گردند، به شرط داشتن مدارک مورد نیاز تسهیل آسان و ویژه در صدور ویزای شینگن را برای شما فراهم می‌کند.

 


تفاوت تور ایتالیا در همنواز با دیگران در چیست؟

آژانس همنواز آسمان آبی برای مسافرانی که با همنواز سفر می‌کنند، طبق توافق سفارت ایتالیا با ایرلاین ایران ایر که فول چارتر این شرکت هستند، تمهیدات ویژه‌ای برای صدور ویزا قائل می‌شوند و همچنین با توجه به مستقیم بودن این پرواز به فرودگاه ریمینی یک سفر راحت و فوق‌العاده را برای شما ارائه می‌دهد.

 


فاصله هوایی تهران به ریمینی چقدر است؟

بسته به اینکه شما پرواز مستقیم به ایتالیا داشته باشید یا غیر مستقیم این زمان متفاوت است. شما با خرید تور از آژانس همنواز می‌توانید برای اولین بار پرواز مستقیم از تهران به ایتالیا ریمینی داشته باشید. فاصله هوایی مستقیم تهران به ریمینی چهار ساعت و نیم طول می‌کشد.

 


خدمات تور ایتالیا

تور کامل ۷ شب و ۸ روز
تور ونیز
تور مرکز خرید سن مارینو با امکان خرید بدون مالیات(tax free)
اهدای ویزا کارت رایگان جهت خرید در فروشگاه‌ها به مسافرین با قابلیت شارژ
تور لیدر فارسی زبان در تمام طول سفر
برنامه‌های شبانه رایگان در کنار ساحل
ترانسفر کامل رایگان برای تمام مسیر‌ها در شهر ریمینی
امکان اضافه بار رایگان موقع برگشت در فرودگاه
کانتر اختصاصی برای ایران ایر در فرودگاه ریمینی
رزرو هتل چهارستاره تاپ و هتل‌های پنج ستاره
بیمه مسافرتی

 


شما می‌توانید با خرید تور ایتالیا از آژانس هواپیمایی همنواز بهترین شرایط را برای داشتن ویزای شینگن داشته باشید. همنواز با ارائه تسهیلات ویژه برای شما بدون اتلاف وقت و پرداخت هزینه اضافی بر تور ایتالیا و ریمینی در کمترین زمان ممکن ویزای شینگن را فراهم می‌کند.


تور ایتالیا | تور ریمینی ایتالیا | تور سواحل ایتالیا

آژانس همنواز آسمان آبی برای مسافرانی که با همنواز سفر می کنند ،طبق توافق سفارت ایتالیا با ایرلاین ایران ایر که فول چارتر این شرکت هستند، تمهیدات ویژه ای برای صدور ویزا قائل می شوند و همچنین با توجه به مستقیم بودن این پرواز به فرودگاه ریمینی یک سفر راحت و فوق العاده را برای شما ارائه می دهد.

جهت مشاهده تور ایتالیا اینجا کلیک کنید.

پرواز مستقیم تهران به ایتالیا برای اولین بار