خریداینترنتی بلیط ارزان هواپیما |همنواز| 021842799999

تور گردشگری شهر استانبول

مشاهده مناسب ترین تور های لحظه آخری

تور گردشگری کشور ترکیه

مشاهده مناسب ترین تور های لحظه آخری

تور لحظه آخری

ارزان ترین و با کیفیت ترین ها

متاسفانه برای تور-استانبول ، توری موجود نیست

تور گردشگری کشور ترکیه

کشور ترکیه یکی از اولین کشورهای مستوطن جهان است که انسانها در آن سکونت یافتند. تاریخ پر فراز و نشیب سرزمینی که بین دریای سیاه و اژه قرار دارد نشان داده است که این کشور از همان ابتدا با گشاده رویی از مهمانان عزیزش پذیرایی می کرده است، و گردشگران ایرانی نیز هرگز از این قاعده مستثنی نبوه اند؛ نه فقط بخاطر نزدیکی اش با مرزهای ایران، بلکه بخاطر اقتصادی بودن و غنی بودنن تاریخ و فرهنگش، این کشور پرشور واقع در شمال غربی ایران، همواره انتخاب اول گردشکرانی بوده است که میخواستند درکمترین زمان ممکن، همه چیز را در سفر خود به ترکیه تجربه کنند. این مقاله برای کسانی ست که سیزیف وار هرروز سنگ مصائب خود را به دوش میکشند و بالی کوه میروند. رها کردن سنگ و لم دادن در یکی از سواحل دریای اژه، یا قدم زدن در میان درختان شکوهمند پارکهای استانبول، به یادتان می آورد که چگونه زندگیی را که فراموش کرده اید در آغوش بکشید. آنان که طالب تجربهای هیجانانگیز یا در جستجوی سفری آرامشبخشاند ، کسانی که به فرهنگ و هنر عشق میورزند، یا شیفته ی تاریخ اند یا حتی کسانی فقط به قصد خرید به سفر توریستی می روند، در ترکیه می توانند هر چه به دنبالش هستند پیداکنند. در این مقاله به معرفی چندتا از برجسته ترین شهرهای گردشگری ترکیه میپردازیم.

تور گردشگری شهر استانبول

شهر استانبول باستانی گنجینهی اسرار تاریخی و فرهنگی مردم ترکیه را در دلش جای داده است.بی دلیل نیست که وقتی .از تور ترکیه صحبت میکنیم اکثر مردم به استانبول فکر میکنند اگرچه این شهر گرانترین شهر ترکیه به شمار می رود اما همچنان میتوانیید با آژانس گردشگری همنواز میتوانید با کمترین .هزینه از زیبایی مسحور کننده استانبول لذت ببرید .اگر برای اولین بار به تور ترکیه میروید، استانبول اولین جاایست که باید از آن دیدن کنید

سفر توریستی استانبول

سفر توریستی استانبول هر انسانی برای داشت روان سالم نیاز دارد برای مدتی از عادتها و روزمرگیهایش دور باشد. صبح که از خواب بیدار میشود نه به کار یا مشغله ها بلکه به تفریح و استراحت بپردازد. شهر استانبول که در جنوب غربی ترکیه واقع شده است با آب و هوای مدیترانه ایش یکی از جذابترین مقاصد گردشگران تور ترکیه مخصوصا در فصل بهار و تابستان به شمار میرود.

تور لاکچری ترکیه

قیمت تور استانبول باتوجه ایرلین انتخابی، به فصلی که در آن سفر میکنید و هتلی که برای انتخاب اقامت میکنید میتواند متغیر باشد. شما همچنان میتوانید با تهیهی تور گردگشری ترکیه از آژاتس مسافرتی همنواز، از بهترین و به صرفه ترین قیمت ممکن بهرهمند شوید.

تور ارزان قیمت ترکیه

اگرچه بهترین فصلهای سفر به ترکیه بهار و تابستان است اما در فصلهای پاییز و زمستان که به دلیل سرد بودن هوا تعداد توریستها در ترکیه کمتر است هزینه ی تورها کاهش قابل ملحظهای نسبت به بهار و تابستان پیدا میکند.

  • بهترین قیمت تور و رزرو
  • بهترین هتل‌های لوکس
  • از تمام نقاط کشور
  • با مشاوره‌ی متخصصین همنواز

ارتباط با کارشناسان ما

021-84279000

رزرو تلفنی تور